IMG_5665

Foto: Ocenění týmů a nejlepším hráčům.

Na konci každého turnaje platí pravidlo, že si nejlepší trojice týmů, nejproduktivnější hráč a brankář si odvezou do své domoviny nějakou pěknou památku na daný pohár. Nebylo tomu jinak ani tentokrát. Podívejte si kdo všechno odvezl pohár domů.ŠKB Martin ovládlo turnaj na domácí palubovce suverénním způsobem. V pěti zápasech nasázel svým soupeřům 31 branek a pouhých 6 jich inkasoval a zaslouženě si odnesl tento nádherný pohár.

IMG_5787

Hráči Martina si tento velký úspěch samozřejmě museli užít.

IMG_5792

Na druhém místě skončil zklamaný celek z Bratislavy, který ztratil body v utkání s Kežmarokem. V utkání s Martinem v přímém souboji o první místo pak v samotném závěru utkání za stavu 2:2 už pláli emoce. Nakonec to kluci pojali sportovně a odvážejí si pohár za druhé místo.

IMG_5793

Třetí místo bral Jokerit, jenž nestačil na dva nejsilnější týmy turnaje Martin a Bratislavu.

IMG_5795

Pohár za neproduktivnějšího hráče si odvezl Miroslav Božík z Petržalky. Za pět zápasů dokázal nasbírat 13 kanadských bodů za pět branek a osm asistencí

IMG_5776

Nejlepší brankářem byl vyhlášen Milan Murček z ŠKB Martin. Důvod je jasný jak jsme již psali v úvodu článku. 6 inkasovaných branek během turnaje mluví za vše.

IMG_5780