tissot logo

TISSOT

ŠVAJČIARSKA KVALITA

K spolupráci medzi HEL a TISSOT sa nám vyjadrila aj Andrea Bezáková, projekt manažérka spoločnosti Spirit Slovakia, distribútora hodiniek značky TISSOT na Slovensku :

HEL je najlepšou hokejbalovou ligou sveta, hrá sa v krajine trojnásobných majstrov sveta a hokejbal je zároveň najúspešnejším kolektívnym športom v novodobej histórií existencie Slovenskej republiky. Tieto výsledky korešpondujú s menom našej značky TISSOT, ktorá je rovnako lídrom na trhu. Ponuka HEL na spoluprácu nás zaujala a za krátky čas sme sa s jej  marketingovým riaditeľom dohodli na forme aj obsahu. HEL  napriek svojej dlhej a úspešnej histórií prináša na športový trh aj niečo nové, zdravý marketingový športový produkt a my veríme v obojstranne pozitívny efekt z takto uzatvorenej spolupráce.

Už viac než 150 rokov ponúka Tissot výrobky vyrobené pri najvyšších kvalitatívnych štandardoch, čo pomohlo vytvoriť v hodinárstve dobré meno Švajčiarska vo všeobecnosti a spoločnosti Tissot obzvlášť. Tissot používa najlepšie strojčeky (výroba ETA), materiály najvyššej kvality (316L oceľ, 18-karátové zlato, titán) a voči poškriabaniu odolné sklá (zafírový kryštál s najmenej 2200 otáčkami). Výrobky sú vodeodolné  najmenej od 30 metrov až do 300 metrov, spoločnosť poskytuje náhradné diely a opravárenské služby na obdobie od 10 rokov pre všetky naše hodinky a až do 20 rokov na zlaté hodinky.
Tissot, kvalita, ktorá má cenu najväčších hodinárskych znakov a ktorú by nám mohli závidieť mnohí z našich priamych konkurentov: Kvalita, ktorá znamená rozdiel!